• Обновено
Урбан Универзален Таблет Случај Заштитен Капак Фолио За Acer Iconia Таб А3-Степен Ротирачки Kickstand Повеќе Агли На Гледање Кредитни Картички Носителот

Урбан Универзален Таблет Случај Заштитен Капак Фолио За Acer Iconia Таб А3-Степен Ротирачки Kickstand Повеќе Агли На Гледање

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Урбанкс Универзална Кутија За Таблети Од 10,1 Инчи, Фолио За Заштитен Капак За Acer Iconia Таб 10 A3-A40 Со Ротирачки Држач За Удар од 360 Степени, Повеќе Агли На Гледање И Држач За Кредитни Картички Универзална Фолио Кутија, компатибилна со сите таблети од 9,6 - 10,1 Инчи, (без отворање на задната камера; не поддржува автоматско спиење/будење за какви било таблети) цврсто за време на транспортот и може Да Се Прилагоди За Да Одговара На Таблетите Повеќе Слотови Способни Да Постават Повеќе Хоризонтални Агли На Држачот, Да Го Ослободат напрегањето На Вратот И рамото; Силно Затворање На Еластичната Лента Обезбедете Го Куќиштето Премиум Состав Надворешноста На Кожата И Мекиот Ентериер Нудат Одлична Заштита од Карактеристики на Секојдневна Употреба вграден држач за кредитни картички, предна и задна заштита, поддршка вертикално и хоризонтално позиционирање за удобно гледање. Издржлив И Заштитен, Пријателски За Деца. Вртливиот Дизајн, Може Да се Постави Вертикално или Хоризонтално За Работа И Филмови. Живописни Бои Со Посветено Место За Вашите Кредитни Картички.

Останатите карактеристики

Слични понуди