• Обновено
Бели и Црни Кубни Цирконски Свадбени Кластери Прстен За Мажи Во 14к Розово Злато Над Сребро

Бели и Црни Кубни Цирконски Свадбени Кластери Прстен За Мажи Во 14к Розово Злато Над Сребро

DEN 3024.00
Тековен
Во продавницата

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне Овој Прекрасен Бел Ден, Годишнина, Ангажман, Свадба, Роденден, Празник, Ветување, Вљубените Или Специјална Пригода! Изработено-Во Висококвалитетно 14к Розово Злато Над Сребро Што дава исклучителен сјај и крајна заштита. 8.65 Карат Принцеза Облик Бела И Тркалезна Форма Црна Кубна Цирконија Има Јасност НА VVS1-VVS2. Ширина : 1 1/4 во (32 мм). Совршена идеја за подарок За Божиќ, забава, свадба, свршувачка, годишнини, дипломи, родендени, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и така натаму. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

Останатите карактеристики

Слични понуди