• Обновено
Играчкасмешни Меки Кадифен Перница Полнети Седиште Рампа Слатка Крофна Храна Перница Покритие Случај Играчки Е

Играчкасмешни Меки Кадифен Перница Полнети Седиште Рампа Слатка Крофна Храна Перница Покритие Случај Играчки Е

DEN 223.84
Тековен
Во продавницата

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Совети : Ве Молиме разговарајте ако имате какви било прашања. Брза испорака. Подготвени акции. Мек и удобен материјал.Мека Кадифена Перница Полнета Подлога За Седишта Слатка Храна За Крофни Играчки За Покривање На Перницата Карактеристика : ултра мекиот дизајн на гушкање е од двете страни на делот за крофни со мал патент за повторно полнење На Различни достапни дизајни : посипете,чоколадо, розова глазура итн. Вкусно реални двострани перничиња за крофнисовршен за вашиот тросед, кревет, под..или каде било!Користете како перница, перница, потпирач за грб, седиште.Тип на ставка : Стил На Навлака За Перница : Новина Боја : За Сликата Карактеристика : Перница / Перница / Капаци / Подлога За Седишта / Подлога За Седишта / Мека Соба За Играчки : Дневна Соба Големина : 40см материјал : Висококвалитетен Кадифен полнет СО Пп Памучна Тема : Шема На Храна : Крофна Големина : Приближно 40см х 40см х 12кмпакет Вклучен : 1 х Капак За Перница Удобен и сигурен. Убава и кул. Лесен за употреба. Повеќето се користат во куќата. Едноставно и практично.

Останатите карактеристики

Слични понуди