• Обновено
Геометриски Модел Туш Завеса Грчки Тематските Психоделичен Лавиринт Машина Перат Бања Декор Со Куки За Када Завеса

Геометриски Модел Туш Завеса Грчки Тематските Психоделичен Лавиринт Машина Перат Бања Декор Со Куки За Када Завеса

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Водоотпорниот материјал дозволува водените монистра да останат на површината и брзо се сушат. Можете да го користите како ѕид што виси во дневната соба, преграда во собата во станот и завеси. Издржлив, но мек.

Останатите карактеристики

Слични понуди