• Обновено
Лисна Форма Стаклена Вазна Во Нордиски Стил, Фау Керамика Вазна Со Пруги За Централни Делови Дневна Соба Кујна Канцеларија Свадба

Лисна Форма Стаклена Вазна Во Нордиски Стил, Фау Керамика Вазна Со Пруги За Централни Делови Дневна Соба Кујна Канцеларија Свадба

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Опис : вазна со шарени форма и дизајнот на памучното јаже е многу убава, уникатна и модерна.Оваа вазна можете да ја испратите на вашиот драг пријател или семејство како одличен подарок.Изработен од висококвалитетен пластичен материјал, тој е многу издржлив и не избледува.Должината на производот е 12 см, а висината е 15 см.Ова е одлична декорација за дома, градина, свадба, забава, кафуле, фаза на изведба.Име на ставка : Вазематеријал : Пластичност : 12cmx12cmx15cm/4. 72inx4, 72inx5, 91ninnotes : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Вазна Ова е одлична декорација за дома, градина, свадба, забава, кафуле, фаза на изведба. Вазна со шарени форма и дизајнот на памучното јаже е многу убава, уникатна и модерна. Оваа саксија е супер шармантна и стилска што со специјалната форма на пруги и дизајнот на памучното јаже. Многу е шик кога вазна има форма на пруги и памучно јаже, тоа е многу уникатно. Каква прекрасна цветна вазна што со специјалната форма на пруги и дизајнот на памучното јаже.

Останатите карактеристики

Слични понуди