• Обновено
Кожна Телефонска Футрола ЗА Зте Блејд В Вита

Кожна Телефонска Футрола ЗА Зте Блејд В Вита

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

1. Изработен од стп кожа и тпу материјал, може да работи долго време.2. Соодветно ги штити уредите од нормалните гребнатини, нечистотија, кинење и абење.3. Дизајнот на држачот го прави хоризонталното гледање поудобно.4. Со картичка слотови и паричник, практични и функционални.5. Пристап до сите порти и копчиња лесно без отстранување на случајот. Кожен Телефон Случај ЗА ZTE Блејд V2020 Вита.

Останатите карактеристики

Слични понуди