• Обновено
Уушгмр Симпатична Блузи За Девојки Момчиња Дете Лето Девојка Маица Цртан Филм Зајакот Деца Краток Ракав Маица Повик Врвот Розова Врвот Девојка Подароци

Уушгмр Симпатична Блузи За Девојки Момчиња Дете Лето Девојка Маица Цртан Филм Зајакот Деца Краток Ракав Маица Повик Врвот Розова

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Големина : 90 Биста : 50см/19.69" Должина : 37см/14.57" Препорачана возраст : 12-18 Месеци Големина : 100 Биста : 59см/23.23" Должина : 40см/15.75" Препорачана возраст : 18-24 Месеци Големина : 110 Биста : 63см/24.80" Должина : 43см/16.93" Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 120 биста : 67см/26.38" должина : 46см/18.11" препорачана возраст : 4-5 години големина : 130 биста : 70см/27.56" должина : 50см/19.69" препорачана возраст : 5-6 години големина : 140 биста : 74см/29.13" должина : 54см/21.26" препорачана возраст : 6-7 години дете лето девојки Маица Цртан Филм зајак детска маица со кратки ракави секојдневен врв розов Врв подароци за девојки уушгмр слатки Врвови за девојчиња Момчиња Врвови За Новороденчиња Летен Елек прашка цвет печатени печатени ракави Без ракави за облека за новороденчиња. симпатични врвови за тинејџерски девојки;девојки блузи, маици ,блузи;тинејџерски врвови;девојки врвови. Основните врвови е лесно математика со фармерки, нозе, здолништа, ѕвонче дното така натаму. Врвовите носат подобро искуство со носење. Мека дише и флексибилна за вашата бебешка кожа. Слатки детски врвови добро за секојдневен, спорт,патување,секојдневно носење,забава,училиште,дом,одмор, забава.

Останатите карактеристики

Слични понуди