• Обновено
Продолжување На Риболов Нето Пластични Пол Рачка Телескопски Слетување Нето Навивам Мрежа За Резервоарот За Риби Езера Езерца

Продолжување На Риболов Нето Пластични Пол Рачка Телескопски Слетување Нето Навивам Мрежа За Резервоарот За Риби Езера Езерца

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Опис. Оваа риболовна мрежа за слетување, со издржлива најлонска мрежа и врвна телескопска пластична рачка за столбови, ја прави супер лесна за улов и ослободување и совршена алатка за риболовците. Дизајнот што се протега и се повлекува на столбот го олеснува носењето и складирањето. Функција. - Боја : Црна. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. - Должина на столбот : околу 90 см. - Големина Л : Околу 25 х 20см (Рибна Мрежа). - Големина М : Околу 20 х 15см (Рибна Мрежа). - Големина С : Околу 15 х 10см (Рибна Мрежа). - Издржлива, еластична, обложена мрежа со фина мрежа без заплеткување ја доловува и најмалата риба. - Дизајнот што се протега и се повлекува на столбот го олеснува носењето и складирањето. - Облогата на рибната мрежа не апсорбира и нема да биде тешка со вода. -И рачното држење НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ отпорно на лизгање е ergономско, што ни дава подобро корисничко искуство. - Висококвалитетната најлонска мрежа спречува заплеткување на куките. Достапно и за солена вода и за слатка вода. Издржлива, еластична, обложена фина мрежа без заплеткување ја доловува дури и најмалата риба. Дизајнот што се протега и се повлекува на столбот го олеснува носењето и складирањето. Облогата на рибната мрежа не апсорбира и нема да биде тешка со вода. И рачното држење НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ отпорно на лизгање е ergономско, што ни дава подобро корисничко искуство. Висококвалитетната најлонска мрежа спречува заплеткување на куките. Достапно и за солена вода и за слатка вода.

Останатите карактеристики

Слични понуди