• Обновено
Накит 14к Бело И Жолто Злато Двобојни Коњски Чевли Машки Кубни Циркони ЦЗ Прстен Големина 6

Накит 14к Бело И Жолто Злато Двобојни Коњски Чевли Машки Кубни Циркони ЦЗ Прстен Големина 6

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

14К Бело И Жолто Злато Двобојни Коњски Чевли Менс Кубни Цирконија ЦЗ Прстен Големина 6 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Кавга Слободен 30 Ден Целосна 100% Политика За Наплата. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали. Вклучена Кутија За Накит.

Останатите карактеристики

Слични понуди