• Обновено
Кардинал Птица Целосна Должина Престилка со Џебови 22w 30l април-584-1

Кардинал Птица Целосна Должина Престилка со Џебови 22w 30l април-584-1

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Кардиналната Птица е направена од 65/35 поли/памучна мешавина. Без разлика дали е ставен да се користи во ресторан или дома, оваа престилка секогаш ќе ви помогне да бидете чисти. Целосна должина карактеристики прилагодлив ремен за вратот. Средна должина карактеристики неприлагодлив ремен за вратот што се вклопува над вашата глава. Двете големини, исто така, се врзуваат околу половината. Димензии( во инчи) : 22 W x 30 L; големина на слика 7,5 x 7,5. 65/35 Полиестер/Памучна Мешавина. Два џебови за лепенки на ниво на половината. Прилагодлив ремен за вратот. Врски околу половината.

Останатите карактеристики

Слични понуди