• Обновено
Мали Деца Девојки Долги Ракави Основни Внатре Маица Обични Маици Кошула Врвови Цврсти Крпи

Мали Деца Девојки Долги Ракави Основни Внатре Маица Обични Маици Кошула Врвови Цврсти Крпи

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

28" должина : 55см/21. Нашата Маица за девојчиња е облеката за децата да ја победат топлината, да ја апсорбираат потта солидна обична кошула, погодна за есенски облеки и внатре, Одлична за секојдневна секојдневна облека, семеен собир, фотосесија, роденденски подарок, училишна облека,Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, божиќна празнична облека за денот на Вљубените. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Топсезона : Зимски Пол : тип На Ракави за Девојчиња : тип На Долги Ракави Патарн тип : Почвена Пригода : училиште, одмор, плажа или активности и облекување За свечени прилики Мали Деца Девојчиња Со Долги Ракави Основни Внатрешни Маици Секојдневни Маици Маици Врвови На Цврсти Крпи За 100. Близнак игла шиење на дното.

Останатите карактеристики

Слични понуди