• Обновено
Сите Во Залиха Јасно ЦЗ Отворен Крст Прстен Стерлинг Сребрена Големина 7

Сите Во Залиха Јасно ЦЗ Отворен Крст Прстен Стерлинг Сребрена Големина 7

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Јасно Кубни Цирконија Отворен Крст Прстен Стерлинг Сребро Големина 7 . Нашиот сребрен накит е направен од Сребро. Среброто е мешавина од висококвалитетно 92,5% или повисоко чисто сребро со легури за да се додаде цврстина и способност Изработена Од Вистинско Сребро 925. Камен (и) : Јасна Кубна Цирконија. Висина на лицето : 9мм. Исчистете го накитот користејќи благ раствор за сапун. Чувајте го вашиот накит подалеку од контакт со воздух кога не го користите. Доаѓа Во Кутија За Подароци Исполнета со Памук или Торба За Органза или Кадифена Кеса.

Останатите карактеристики

Слични понуди