• Обновено
Гроздобер Божиќ Испорака-Платно

Гроздобер Божиќ Испорака-Платно

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Овој гроздобер Камион За испорака На Новогодишна елка платното сликарство е уникатно парче народна уметност! Одликувајќи се со уникатна и безвременска тема, оваа слика го доловува целото празнично расположение на сезоната на празници. Со своите задебелени линии, детални потези со четки и живописни бои оваа платнена слика сигурно ќе биде сакана во годините што доаѓаат. Донесете допир на носталгија и празнично расположение во вашиот дом со оваа шармантна и празнична слика! #Фолкарт #Фејсситинг #Водење Љубов #Стриптиз #Шмукање #Стриптиз #Стриптиз Чувство На Гроздобер Божиќна Испорака - Платно.

Останатите карактеристики

Слични понуди