• Обновено
OAVQHLG3B Врвови За Жени Обични Летни Обични Маици Со Пердуви Печатени Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Блуза Со Пуловер Со Кратки Ракави

OAVQHLG3B Врвови За Жени Обични Летни Обични Маици Со Пердуви Печатени Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Блуза Со Пуловер Со Кратки

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

OAVQHLG3 B Блузи За Жени Обични Летни Обични Маици Со Пердуви Печатени Врвови Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Блузи Со Кратки Ракави Летни врвови За жени плус големина врвови за жени женски врвови женски летни врвови летни врвови летни врвови летни врвови лежерни врвови за жени женски плус големина врвови маици за жени женски маици за женски маици со кратки ракави маици За Жени Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 93см/36.61 "Ракав : 18.5 см/7.28 "Должина : 64см/25.20". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 19.1 см/7.52 "Должина : 66см/25.98". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55 "Ракав : 19.7 см/7.76 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 20.3 см/7.99 "Должина : 70см/27.56". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 20.9 см/8.23 "Должина : 72см/28.35".

Останатите карактеристики

Слични понуди