• Обновено
Јустардна Кујна Престилка Платно Водоотпорен Заштитен Капак Едноставна Домашна Работа Престилки Работна Облека со За Ресторан Кафуле Темно каки

Јустардна Кујна Престилка Платно Водоотпорен Заштитен Капак Едноставна Домашна Работа Престилки Работна Облека со За Ресторан

DEN 143.84
Тековен
Во продавницата

Висококвалитетен материјал престилка е изработена од врвен материјал, кој може да издржи долготрајна употреба.Едноставен и лесен дизајн престилка е дизајнирана во едноставен и лесен дизајн, кој обезбедува удобно носење.Едноставна боја и изглед престилка се одликува со едноставна боја и изглед, што е декоративно и уникатно.Широка употреба оваа работна престилка може да се користи во ресторанот, кафулето и домот.Флексибилна лента за врзување За Карактеристики На фиксација флексибилна лента за врзување, престилка може лесно да се фиксира на вратот некое време.Боја Црна, Црвена, Светло каки, Темно каки, Сива, Сива зеленаматеријал Платизира Околу 37, 0х23, 0х1, 0см/14, 6х9, 1х0, 4инможе да има неколку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.1 парче престилка висококвалитетен материјал : престилка е изработена од врвен материјал, кој може да издржи долготрајна употреба. Едноставен и лесен дизајн : престилка е дизајнирана во едноставен и лесен дизајн, кој обезбедува удобно носење. Едноставна боја и изглед : престилка се одликува со едноставна боја и изглед, што е декоративно и уникатно. Широка употреба : оваа работна престилка може да се користи во ресторанот, кафулето и домот. Флексибилна лента за врзување за фиксација : Се Одликува со флексибилна лента за врзување, престилка може лесно да се фиксира на вратот некое време.

Останатите карактеристики

Слични понуди