• Обновено
Есенска патека во шумата-Печатење на платно

Есенска патека во шумата-Печатење на платно

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Додадете допир на боја за да му дадете живот на вашиот дом со платнени отпечатоци. Дајте личност во секоја просторија што ја сакате. Ниту еден декор не е комплетен без нивниот завршен допир. Каде и да ги ставите, нема негирање дека ќе станат фокусна точка на вашиот внатрешен дизајн. Есенска патека во шумата - 16х20 Печатење на платно.

Останатите карактеристики

Слични понуди