• Обновено
Спрингтц Женски Обичен Градиент Печатење Основни Блузи Со Долги Ракави Маици

Спрингтц Женски Обичен Градиент Печатење Основни Блузи Со Долги Ракави Маици

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : . Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : Кружен Врат. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Дрес. Шема : Аурора. Затворање : Пуловер. Повод : Повик. Акценти : Печатење. Сезона : Пролет/Aut. Тип На Ремен : Редовен. Оддел : Жени. Стил : Основни. Тип : Маица Женски Маици И Блузи. Градиент Печатење. Долг Ракав. Секојдневен Стил. Кружен Врат.

Останатите карактеристики

Слични понуди