• Обновено
Жените Основни Лизга Велосипед Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви Панталони

Жените Основни Лизга Велосипед Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви Панталони

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

Жените Основни Лизга Велосипед Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви Панталони. Карактеристики : . Материјал : Полиестер, Меки и Удобни Карактеристики : Краток ракав, Дневно, Мода> Мека, еластична ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спари со врвови, погодни за пролет, aut или зима. Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Дебелина : Стандард. Повод : Секојдневно. Забелешка : . Материјал : Полиестер. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Шорцеви. Пол : Жени. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Лето. Тип На Шема : Крпеница. Должина : Шорцеви. Жените Основни Лизга Велосипед Шорцеви Компресија Тренингот Хеланки Јога Шорцеви Панталони.

Останатите карактеристики

Слични понуди