• Обновено
Scyoekwg Обични Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Дозвола Плус Големина Трендовски Слатки Врвови Лабаво Вклопување Графички Маици Со Печатени Вилински Коњчиња Ле?

Scyoekwg Обични Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Дозвола Плус Големина Трендовски Слатки Врвови Лабаво Вклопување Графички

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Женска Мода Печатени Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза Лабава Topswomens topsize препорака : Големина= L Големина.= Голем САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 104см/40.94" Рамо= 46см/18.11" Ракав= 18см/7.09" Должина= 67см/26.38"Пол : Жени ,Девојки Прилика : Мода,Дневна Должина На Блуза : Редовен Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Дневно, Покажете Го Случајот, метод на Перење Забави : Машинско Перење Сезона : пролет, ЛЕТО, AUT,ЗИМА : вистинска Големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. ГОЛЕМИНА - - - Големина работи мали, Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно.). Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. Scyoekwg Обични Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Дозвола Плус Големина Трендовски Слатки Врвови Лабаво Вклопување Вилински Коњчиња Печатени Графички Маици Летен Тркалезен Врат Основна Маичка Морнарица Л (8). Прилика : Четири Seasons.It е совршено носење со фармерки, тексас, панталони за нозе и сандали или патики со високи потпетици.

Останатите карактеристики

Слични понуди