• Обновено
30мл Природна Завршница Целосна Покриеност Долготрајна За Жени Девојки Контрола На Маслото Навлажнувачка Течна Фондација За Лице

30мл Природна Завршница Целосна Покриеност Долготрајна За Жени Девојки Контрола На Маслото Навлажнувачка Течна Фондација За

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Спецификација : . Нето СТ : 30мл. Големина : 11.7*3.7*3.7 км. Карактеристики : . 1. Може да ги поправи и усоврши несовршеностите на кожата, како што се нерамномерниот тон на кожата и круговите под очите. Обезбедува беспрекорна камуфлажа во мазна завршница. 2. Свилената емулзија лебди над површината на кожата за уште природен изглед-веднаш и од ден на ден. 3. Дури и тонот на кожата и ја замаглува појавата на темни кругови и други помалку од совршени области. 4. За поцврста и поздрава кожа. 5. Најдете ја вашата сенка : Достапна во повеќе нијанси за да можете да го најдете вистинскиот натпревар за тонот на вашата кожа. Пакетот Вклучува : . 1 * Течна Основа. Забелешки : . 1. 1 инч = 2,54 см. 2. Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред купување. 3. Бојата може да не се појави точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерските монитори. 30мл Природна Завршница Целосна Покриеност Долготрајна За Жени Девојки Контрола На Маслото Навлажнувачки Течни Лице Основа.

Останатите карактеристики

Слични понуди