• Обновено
зттд домашно опремување ќебе фланелен ќебе топло ќебе декорација ќебе домашна декорација а

зттд домашно опремување ќебе фланелен ќебе топло ќебе декорација ќебе домашна декорација а

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Дома Опремување Ќебе Фланелен Ќебе Топло Ќебе Декорација Ќебе Карактеристики : ● како подарок и декорација} Уникатен дизајн на шема и удобен материјал. Мекото чувство ги прави луѓето да се чувствуваат поудобно и е најдобриот избор за давање подароци. Совршен за секоја соба во вашиот дом. Измешајте го со вашиот декор за стилизирање во вашата соба. Одличен избор за родендени, загревање на куќата, Денот На Вљубените, Божиќ и многу повеќе.€Различни Големини На Располагање Ние нудиме 4 големини. Можете да ја изберете вистинската големина според толпата и сцената. ①Повеќе Апликации Ќебето ќе обезбеди многу топлина и одлично искуство. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Особено за оние кои уживаат во кампување, ранци, патувања или забави, озборувања со пријателите, семејни филмови и ноќно читање за деца. Ова ќебе ќе ве загрее во секое време како јакна, создавајќи дополнителна удобност.● Фланелен●ќебето е направено од фланелен. Нашите ќебиња се меки, топли, меки, супер меки, кадифни, лесни и издржливи, брчки - и нема .①Украсете Го Вашиот Дом .. Печатете ги целодневните обрасци со мастило со висока дефиниција, прекрасните бои носат елегантен изглед и шик чувство во вашата соба.Материјал : Фланелиза : видете ја сликата производите вклучуваат : 1 € Ќебе(има грешка од 3-8 см во вистинското мерење) ZTTD Домашно Опремување Ќебе Фланелен Ќебе Топло Ќебе Декорација Ќебе Домашна Декорација А. Висок квалитет и нетоксичен. Домашна Декорација Домашен Декор.

Останатите карактеристики

Слични понуди