• Обновено
Женска Долна Облека Долна Облека Чипка Г-Стринг Танга Долна Облека Облека За Спиење Нова Модна Долна Облека За Жени Црна 2xl

Женска Долна Облека Долна Облека Чипка Г-Стринг Танга Долна Облека Облека За Спиење Нова Модна Долна Облека За Жени Црна 2xl

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Секси Долна Облека Чипка Г-Стринг Танга Долна Облека За Спиење Нови Модни Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси. 4.Ве прават секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет Пол : Жени Прилика : Секси Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,Секси должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1 Комплет Жени Долна Облека Големина Биста Половината XXL 78-104cm/31.0-41.0" 77-104cm/30.3-41.0" Големина : XXL Биста : 78-104cm/31.0-41.0" Половината : 77-104см/30.3-41.0" ве молиме имајте предвид, оваа Ставка бродови Од Меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта. соодветна долна облека за парови. жени момче шорцеви долна облека. период долна облека за девојки.

Останатите карактеристики

Слични понуди