• Обновено
Женски Панталони Секојдневен Летен Ситен Лабав Принт Со Џебови Еластични Секојдневни Панталони

Женски Панталони Секојдневен Летен Ситен Лабав Принт Со Џебови Еластични Секојдневни Панталони

DEN 399.84
Тековен
Во продавницата

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Пролет, Лето,Fall, Зимски Материјал : Памучни Женски Панталони Секојдневен Летен Ситен Лабав Принт со Џебови Еластични Секојдневни Панталони Либрко Женски Панталони Секојдневен Летен Ситен Лабав Принт со Џебови Еластични Секојдневни Панталони. Натпревар : женските секојдневни панталони се погодни како панталони за пешачење, тактички панталони, работни панталони, модни панталони, панталони за кампување или панталони за риболов.Вашите активности на отворено со оваа удобна панталона ќе го направат вашето движење послободно. €ПРИЛИКА овие удобни секојдневни панталони се совршени за одмор, спортови на отворено, вежбање, пешачење и забави, шопинг, патување, секојдневно носење. ●Нега на облека + Нежно измијте ги овие модни панталони Со Висок Струк За Жени во ладна вода/ машинско перење во торба за перење / перење во боја / висат или линија суво, белило и хемиско чистење не се препорачуваат за женски панталони облечени секојдневно. Либрко Женски Панталони Секојдневен Летен Ситен Лабав Принт со Џебови Еластични Секојдневни Панталони.

Останатите карактеристики

Слични понуди