• Обновено
Елнеја Божиќни Дуксери за Женски Секојдневен Моден Божиќен Принт Со Долг Ракав О-Врат Пуловер Врвот

Елнеја Божиќни Дуксери за Женски Секојдневен Моден Божиќен Принт Со Долг Ракав О-Врат Пуловер Врвот

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Женски Секојдневен Моден Божиќен Принт Со Долг Ракав О-Врат Пуловер Врвкарактеристики : овој печатен врв е изработен од мека И лесна ткаенина, што ве прави поудобни за носењекарактеристики : долги ракави, тркалезен врат, лабав, долг разгорен раб, печатење без позиционирање, симпатичен дизајн на цртани филмсовршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забави, плажа, одмор, канцелариски прилик : флексибилен, елегантен и модерен.13"Length : 78cm/30.74"Length : 76cm/29.

Останатите карактеристики

Слични понуди