• Обновено
Fnochy Соба Декор Водоотпорен Перница Софа Седиште Капак Цврсто Завиткани Заштита Кадифен Влакна Дневна Соба

Fnochy Соба Декор Водоотпорен Перница Софа Седиште Капак Цврсто Завиткани Заштита Кадифен Влакна Дневна Соба

DEN 720.00
Тековен
Во продавницата

(Нормална големина)Нормална големина 50-63 : (ширина) 45-65см (должина) 50-53см (висина) 5-20смнормална големина100-125 : (ширина) 45-65см (должина)100-125см(висина) 5-20смнормална големина150-190 : (ширина) 45-65см (должина)150-190см(ширина) висина) 5-20смнормална големина 230-280 : (ширина)45-65см (должина) 230-280см(висина )вклучен е 5-20смпакет : 1 парче капак на софата (не вклучува целосно поставено покритие) забелешка : нашиот капак на перницата е погоден за целата перница на софата . Висок еластичен капак на седиштето на софата, целосно завиткајте го софата, спречете дамки, чисти и убави. Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања.

Останатите карактеристики

Слични понуди