• Обновено
МЕТАЛЕН ЗНАК-Љубовни Каснувања - - Гроздобер ' Рѓосан Изглед

МЕТАЛЕН ЗНАК-Љубовни Каснувања - - Гроздобер ' Рѓосан Изглед

DEN 159.20
Тековен
Во продавницата

Направени целосно во САД од цврст и издржлив алуминиум, нашите индивидуално рачно изработени метални знаци се совршени за кујни, бањи, врати, гаражи, човечки пештери, ѕидови од кабини, задни дворови, области за базени, во затворени простории или на отворено. Симулираното стареење дава ефект на ' рѓосани рабови и изгребана и избледена боја. Тие се водоотпорни и погодни и за внатре и за на отворено. Иако се чини дека овие знаци подигнале букви, текстура на ' рѓа или втиснување, тие всушност се совршено рамни. Ова се слики што се отпечатени на метален знак. Текстурата или втиснувањето може да изгледаат реално, но овие знаци се целосно рамни и не се текстурирани. Прекрасен сатен, не-отсјај заврши со симулирана "' рѓа " за да даде гроздобер ефект на стареење. Надворешен издржлив и водоотпорен. Мазни заоблени агли со четири дупки за монтирање на аголот.

Останатите карактеристики

Слични понуди