• Обновено
Крилон Крилон Фузија Сите-Во-Едно Спреј Боја & Буквар Оз. Каки

Крилон Крилон Фузија Сите-Во-Едно Спреј Боја & Буквар Оз. Каки

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Крилон Крилон Фузија Сите-Во-Едно Спреј Боја & Буквар 12 Мл., Какиреволуционерна Фузија Без подготовка с-во-едно бојата за прскање не бара брусење или грундирање. Лесно се врзува за повеќето пластика, пвц, смола и многу повеќе. Се суши на допир за 25 минути, се суши за ракување за 2 часа и е целосно отпорен на чипови по 7 дена. Максимална заштита од ' рѓа за внатрешна/надворешна употреба. Карактеристики ЕЗ Допир 360 степен бирање спреј врвот. Може да се користи на : дрво, метал, плетен, пластика, стакло, гипс/керамика, пвц, тврд винил, плочка, ковано железо, ѕидарски и ламинат. Крилон Крилон Фузија Сите-Во-Едно Спреј Боја & Буквар 12 Мл. Каки.

Останатите карактеристики

Слични понуди