• Обновено
Инлифе Женска Летна Туника Со Тркалезен Врат Цветни Печатени Маици Секојдневна Блуза Со Кратки Ракави Плисирани Врвови Со Возбудлив Раб

Инлифе Женска Летна Туника Со Тркалезен Врат Цветни Печатени Маици Секојдневна Блуза Со Кратки Ракави Плисирани Врвови Со Возбудлив

DEN 431.84
Тековен
Во продавницата

09 "Ракав : 24см/9.66 " Должина : 68см/26. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Специјалниот печатен дизајн го прави посекси и попривлечен за носење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, Домашен Одмор и многу повеќе. Големина : Л Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39. Лесната ткаенина се чувствува неверојатно мека и луксузна.92 " Inleife Женски Летни Туника Круг Вратот Цветни Печатени Маици Повик Краток Ракав Блуза Плисирани Врвови со Возбуда Полите.73 "Ракав : 23см/9.37 "Ракав : 22см/8. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 25см/9.45 " Должина : 72см/28. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Големина : XL Големина.06 " Должина : 70см/27.Материјал : Полиестер.82 "Ракав : 26cm/10. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.84 " Должина : 74см/29.Женски Летен Туника Круг Вратот Печатени Маици Повик Краток Ракав Блуза Плисирани Врвови Со Возбуда Полите Карактеристики : 1. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Карактеристики : Обични Врвови,Кратки Ракави,Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. Лабави секојдневни врвови со цврста боја за жени, женска летна облека, женски врвови со туника со кратки ракави можат да се комбинираат со хеланки, фармерки и чизми, женски блузи и врвови секојдневни. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. Добро за забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, работа, плажа, патувања и летни активности во затворени простории и на отворено.

Останатите карактеристики

Слични понуди