• Обновено
&Н 25-Филтер За Воздух Пена Заврши

&Н 25-Филтер За Воздух Пена Заврши

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

К&Н Е-3190ПИЈ Филтер За Воздух Завиткајте Ја обвивката За Филтер За Филтер К&Н Е специјално дизајнирана да го продолжи интервалот на услугата на Вашиот Филтер За филтер к&Н кога се користи во многу прашливи услови. Тие се направени од издржлив полиестерски материјал кој содржи униформа ткаат. Пречаргерот ќе запре мали честички нечистотија со минимално ограничување на протокот на воздух на филтерот.

Останатите карактеристики

Слични понуди