• Обновено
3 8 Ж 5 8 Стр 1 2 Л Наоми Панел Калапи

3 8 Ж 5 8 Стр 1 2 Л Наоми Панел Калапи

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, таваните и парчињата мебел. Тие се направени од уретан со висока густина што му дава на секое парче уникатни детали што го имитираат оној на традиционалните дизајни на гипс и дрво, но на дел од тежината. Ова значи едноставна и лесна инсталација за вас. Најдобриот дел е што можете да направите свои форми и големини со едноставно сечење на парчето за обликување до големината, а потоа закопчување до украсните агли. Овие исто така најчесто се користат за ефтин изглед на вајнскот. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Останатите карактеристики

Слични понуди