• Обновено
Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Спречува загревање на автомобилот внатре. Нуди сенка за вашиот автомобил на силна сончева светлина. Лесен за инсталирање и отстранување, одговара на повеќето прозорци на автомобили. Анти-УВ заштита, намалување на внатрешното стареење предизвикано од директна сончева светлина.

Останатите карактеристики

Слични понуди