• Обновено
Премиум Египетски Памук Тц Свилен Мек Вез Постелнина Сет

Премиум Египетски Памук Тц Свилен Мек Вез Постелнина Сет

DEN 1425.44
Тековен
Во продавницата

Спецификации инструкција за перење : машинско перење : Хотел, Дом, Тип На Подарок : Комплет За Покривање На Јорган(Без Утешител)Тип : Навлака за Перница и 2 парчиња и 1 лист Погоден Регион : Северна Америка Стил : Кралска Испорака : 9-12 Дена пристигнуваат, Брза испорака количина : 6 парчиња Техника На процес : Везен Материјал : 100% Стил На Памук конструкција : 600tccolor постојаност (Одделение) : Национални Стандардибојка : Бел Премиум Египетски Памук 600 Tc Свилен Мек Комплет За Постелнина за Везови. Додадете елеганција во вашата соба и просветлете го вашето расположение. Бесплатен Превозот.

Останатите карактеристики

Слични понуди