• Обновено
Машки Западен Ацтек Графички Дуксер Свртена Јака Долга Ракав 3Д ГРОЗДОБЕР Печатење Пуловер Врвот Бела XXL

Машки Западен Ацтек Графички Дуксер Свртена Јака Долга Ракав 3Д ГРОЗДОБЕР Печатење Пуловер Врвот Бела XXL

DEN 316.64
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : ткаенината е еластична и мека што апсолутно ве одржува топло и пријатно кога станува ладно.61 "Рамо : 56cm/22. Мека, лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување.11" Ракав : 67cm/26. Појавување : Одлично за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Карактеристики : менс 3xl маици менс 3xl високи маици менс 3xl бели маици машки животински маици машки животински маици машки аниме маици машка облека маици машка облека маици машка маица маици без раце машки маици машка уметност маици машки азиски маици машки топчести маици машки бар маици машки бејзбол маици машки маици машки кошули за кошарка за кошарка маици за машки бас гитара маици за машки маици за капење машки маици за скара маици за машки велосипедски маици машки велосипедски маици машки маици за моторџиски стил машки моторџиски маици. Симпатична и шарени, ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Известување : 1. Карактеристики : машки бели моторџиски маици машки бели кул маици машки бели памучни маици Машки Бели есс Кошули машки бели мускулни маици машки бели новини маици машки бели перформанси маици машки бели печатени маици машки бели маици машки бели маици машки бели маици 3xl високи машки бели маици xxl машки бели маици без ознаки машки бели маици - маици долги машки бели маици xl менс бела опашка маици машка дивина маици Машки Маици машки волк маици машка волна маици. Големина.Должина На Ракавот : Долг Ракав. Големина.17 "Должина : 74см/29. Излегување, забава, клупска работа, најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели.46 "Рамо : 52cm/20.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.

Останатите карактеристики

Слични понуди