• Обновено
Најдобрите Злато 14к Жолта И Родиум Со Бело Полиран Тато Девојче Срце Синџир Слајд Приврзок

Најдобрите Злато 14к Жолта И Родиум Со Бело Полиран Тато Девојче Срце Синџир Слајд Приврзок

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет и стил14к Жолто И Родиум Јадро Злато Спецификации Материјал Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина : 18,6 мм материјал-Акценти : Родиуматеријал - Акцент Боја 1 : Сребрен Тоншарм/Должина На Елементот : 19,16 ммчарм/Дебелина На Елементот : 1,28 mmcharm/ширина на елементот : 12,49 mmfeute : Процес на цврсто Производство : Леано Материјал Основно : Златна Ширина : 12,6 mm накит тип : Приврзоци И charmspendant/шарм тип : Slidestexure : Текстуриран Тип На Профил : Текстуриран Заден Материјал Примарна Боја : Двобојна земја на потекло : соединети американски држави Америка - Sku : qltyg202954 материјал : примарна-чистота : 14k. Заврши : Полиран. Должина На Предметот : 18,6 мм. Материјал : Акценти : Родиум. Материјал : Акцент Боја 1 : Бела. Шарм/Должина На Елементот : 19,16 мм. Шарм/Дебелина На Елементот : 1,28 мм. Шарм/Ширина На Елементот : 12,49 мм.Карактеристика : Цврста. Производствен Процес : Фрлен. Материјал : Основно : Злато. Ширина На Предметот : 12,6 мм. Тип На Производ : Накит. Накит Тип : Приврзоци &.

Останатите карактеристики

Слични понуди