• Обновено
Губотаре Женски Палта Зимски Исечен Патент Качулка Жени Памук Патент Нејасни Копче Надолу Исечен Капут Надворешна Облека

Губотаре Женски Палта Зимски Исечен Патент Качулка Жени Памук Патент Нејасни Копче Надолу Исечен Капут Надворешна Облека

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Женски Дуксер Со Јакна Од Руно Со Патент Топла Основна Јакна Со Качулка Каузална Пот Јакна со Качулка Кадифен 8бол Јакна Женскипол : Жени. Материјал : Полиестер. Должина На Палтото : Долго. Тип на шема : решетка со Цврста боја. Нега на облека : рачно миење ладно, не белење, закачете суво, ниско доколку е потребно. Должина На Ракавот : Долго. Боја : како што покажува сликата. Пакетот вклучува : Женско Палто Од 1 ПАРЧЕ + Материјал● - Висококвалитетен Памук, Полиестер. Забелешка Дека Големината работи мала, ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја купите и изберете 1-2 големина нагоре. €Дизајн} - Преголема јакна со качулка шерпа со прилагодлива врвка за влечење, два странични пространи џебови за да ја одржите раката топла, целосно затворање со патент, лесна за носење и полетување, може да биде отворена предна кардиганска јакна, опуштено вклопување, супер шик и модерен, направете женски стил. ●Спарете се со q-Овие маици со долги ракави се совршени за комбинирање со јакни, кардиган, фармерки,шорцеви,секојдневни спортски панталони и товарни шорцеви,погодни за пролет,лето, aut. ●Сите - натпревар ● - вештачка јакна жените Е сите појавување! Совршено е за спарување, основна Маица, кроп топ, тенки џемпери, хеланки, панталони со панталони, фармерки, слаби панталони, фармерки, фустан со боди, чизми до колена, спортски чевли за секој изглед што го сакате итн. затворање. ●Нега На облека-Суво, Перење, машинско перење / миење раце во ладна вода. Закачете суво и ниско железо доколку е потребно.

Останатите карактеристики

Слични понуди