• Обновено
Кафепрес-Торба За Песни Со Срце - Природна Торбичка За Платно, Платнена Торба За Купување

Кафепрес-Торба За Песни Со Срце - Природна Торбичка За Платно, Платнена Торба За Купување

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Торба за Торба со срцева Песна - Природна Торба За Платно, Платнена Торба За Купување Багтравел во стил со оваа платнена торба, професионално испечатена со вашиот омилен дизајн. Овие квалитетни природни платнени чанти се издржливи, професионално печатени и ќе ги задоволат сите потреби на вашата торба за повеќекратна употреба. Исто така совршени како торба за плажа, торба за намирници или торба за книги, овие чанти прават одлични подароци за мажи, жени, наставници или ученици или се однесуваат кон себе! Срце Песна Торба За Торба-Природна Платнена Торбичка, Платнена Торба За Купување. Користете како торба за намирници, торба за книги или торба за плажа совршена и за мажи и за жени. Нашата еколошка торба доаѓа во две големини-Средна : 15"x18 " x4"со 22" Мали : 15"x15" со 26.5". Армирана рачка за ткаенина. Лесна нега, машинско перење ладно внатре кон надвор. Однесувајте се кон себе или направете го ова совршен подарок за повеќекратна употреба.

Останатите карактеристики

Слични понуди