• Обновено
Воодушевување Накит Силвертон Најт-Маскота - Голдтон Лист Деликатна Нараквица, 6,25+1,75

Воодушевување Накит Силвертон Најт-Маскота - Голдтон Лист Деликатна Нараквица, 6,25+1,75

DEN 479.84
Тековен
Во продавницата

Силвертон Најт-Маскота - Голдтон Лист Деликатна Нараквица, 6,25+1,75". Големината на шармот е прибл. 0,8 х 0,5 х 0,11 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Исечете ја нараквицата за врска со лисја е 6,25 инчи со ланец за продолжување од 1,75 инчи. Линкот на листот е прибл. 0,77 х 0,48 х 0,06 инчи (Hx Wx D). Лесен и сјаен. Листот е симбол на многу работи, вклучувајќи нови почетоци, просперитет, живот и енергија. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Исечете ја нараквицата за врска со лисја е 6,25 инчи со ланец за продолжување од 1,75 инчи. Линкот на листот е прибл. 0,77 х 0,48 х 0,06 инчи (Hx Wx D). Лесен и сјаен. Листот е симбол на многу работи, вклучувајќи нови почетоци, просперитет, живот и енергија.

Останатите карактеристики

Слични понуди