• Обновено
Корашан Фит Кошули Машка Хавајска Кошула Забава Кошула Со Кратки Ракави Тропска Празнична Кошула За Плажа Кошули За Мажи

Корашан Фит Кошули Машка Хавајска Кошула Забава Кошула Со Кратки Ракави Тропска Празнична Кошула За Плажа Кошули За Мажи

DEN 249.44
Тековен
Во продавницата

06" Рамо : 47cm/18. Пријателски за чувствителна кожа.02" рамо : 54. Ве молиме контактирајте не кога ќе се чувствувате слободни ако имате какви било прашања, можеме да ви помогнеме брзо и Добро. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа.

Останатите карактеристики

Слични понуди