• Обновено
Пролет Стеги, Заштедете Време Дрво Клип Збор Заштеда На Труд За Обработка НА Дрво ЗА САМ За Фотографија

Пролет Стеги, Заштедете Време Дрво Клип Збор Заштеда На Труд За Обработка НА Дрво ЗА САМ За Фотографија

DEN 671.84
Тековен
Во продавницата

Пролетни Стеги, Заштедете Време Клип За Обработка На Дрво Збор Заштеда На Работна Сила ЗА Обработка НА Дрво ЗА САМ за Фотографијаспецификација : Тип На Ставка : Материјал За Обработка На Дрво : Способност За Апсцлампирање : Прибл. 0-50мм/0-1, 97 Во Списокот Со Пакети : 1 х Материјал За Клип За Обработка На Дрво : држачот за Обработка на Дрво е изработен од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, е цврст и издржлив, обезбедувајќи работен век. Лесен За Употреба : Професионалните пролетни стеги за обработка на дрво можат да бидат стегнати, нов дизајн, напор и да заштедат време. Практично : пружинскиот клип продолжи тесно да се стега, може да работи со едната рака, висока ефикасност и попрактично. Рачка против Лизгање : Пластичниот пружински клип прифаќа дизајн на рачка против лизгање, се чувствува удобно, не е лесно да се лизне кога се користи.

Останатите карактеристики

Слични понуди