• Обновено
Држач За Мраз За Торба За Еднократна Употреба Кршен Мраз Пакување Кеси Алатка За Сладолед

Држач За Мраз За Торба За Еднократна Употреба Кршен Мраз Пакување Кеси Алатка За Сладолед

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Торбата за еднократна употреба е изработена од висококвалитетни материјали, еколошки и може да се користи со доверба. Еднократна торба за пупки може да биде запечатена со патент. Може да се запечати без машина за запечатување. Може да се запечати со едноставна работа и спречува истурање. Без разлика каде одите, можете да уживате во здрава домашна закуска. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : ПЕТ/ЈП. - Големина : 22 х 6 х 0,3 см. - Можете ДА НАПРАВИТЕ различни вкусови на пупки според вашите хоби. - Можете да додадете различни овошја, зеленчук, слатки, итн., за различни партии и родител. - Може да се запечати без машина за запечатување. - Одлично ЗА самостојни ледени пукања, закуски, ледени бонбони, стапчиња јогурт, сок, пукање овошје и зеленчук или други замрзнувања. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! 50 x popsicle торба. Можете ДА НАПРАВИТЕ различни вкусови на пупки според вашите хоби. Можете да додадете различни овошја, зеленчук, слатки, итн. за различни партии и родител. Може да се запечати без машина за запечатување. Одлично ЗА самостојни ледени пукања, закуски, ледени бонбони, стапчиња јогурт, сок, пукање овошје и зеленчук или други замрзнувања.

Останатите карактеристики

Слични понуди