• Обновено
Шарени Џамбо Клипови За Хартија, Големи, Бебешки Сини, 75 Пакети

Шарени Џамбо Клипови За Хартија, Големи, Бебешки Сини, 75 Пакети

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Џем Хартија И Плик Обоени Џамбо Клипови за Хартија не се само цврсти и квалитетни, тие се светло обоени и забавни! Овие клипови за хартија се одличен начин да останете организирани дома, училиште или во канцеларија. Користете ги боите за да создадете организациски систем кодиран во боја. Овие конкретни клипови се бебешка сина боја, па затоа се смели! Овие клипови се направени од цврст, мазен метал. Големина : 2 инчи Боја : Бебе Сина Количина : 75 Спојници Боја : Бебе Сина. Големина : 2 инчи (Големи/Џамбо) Чувајте ги купиштата хартија организирани со обоени клипови за хартија. Количина : 75 по кутија Спакувана во јасна кутија за повеќекратна употреба за да ја одржите вашата работна површина или фиоката за биро организирана. Премиум клипови за хартија направени од висококвалитетна челична жица обложена со винил. Овие шарени штипки се одлични за организирање документи дома, училиште или канцеларија.

Останатите карактеристики

Слични понуди