• Обновено
ВЛИЈАНИЕ SC-Слушалки - на-уво-жичен-Лесно Исклучување-црна со сребро

ВЛИЈАНИЕ SC-Слушалки - на-уво-жичен-Лесно Исклучување-црна со сребро

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

ЕПОС ВЛИЈАНИЕ КОМЕТАЛ 660-Слушалки Клучни Карактеристики и Придобивки : Лесен за чување и пренослив со преклопени рамни чаши за уши и торбичка за носење. Персонализирајте го соодветното со продолжена лента за глава и индикации за броеви за точно прилагодување. Заштитете го вашиот hearing EPOS Active Gard������ технологијата ги штити корисниците од акустична повреда. Добијте мир на умотсо 3-годишна меѓународна гаранција. Што Е Вклучено : Слушалки. Брз Водич. Безбедносен Водич. Кожена ушна подлога. Кабел клип монтиран на слушалки. Најлонска торбичка за носење.

Останатите карактеристики

Слични понуди