• Обновено
Пајл Женски Еднобојна Секојдневна Маица Модна Празнична Туника Блуза На Екипажот Салон За Вратот Маица Летни Врвови

Пајл Женски Еднобојна Секојдневна Маица Модна Празнична Туника Блуза На Екипажот Салон За Вратот Маица Летни Врвови

DEN 331.04
Тековен
Во продавницата

Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Плисирани Маици, Останува Пријатна И Удобна Додека Ви Се Случува Да И Од Тренингот или Одмор Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.

Останатите карактеристики

Слични понуди