• Обновено
Avвори Лепак Стик Бело, 0. оз, Постојан, Лепак Стап

Avвори Лепак Стик Бело, 0. оз, Постојан, Лепак Стап

DEN 376.96
Тековен
Во продавницата

Самоуверено нанесете лепило на секое место на кое му е потребно со Овој Стап За Лепак Avвори. Едноставно подигнете го капачето и извртувајте ја основата за лесно нанесување. Белиот лепак продолжува непречено и се суши јасно. Постојаните лепливи врски безбедно се врзуваат за различни материјали, но лесно ги мијат рацете и облеката. Бел лепак обврзници за хартија, фотографии, картон, пена одбор, ткаенина, стакло и многу повеќе. Лепак Стикс се одличен лепак без киселина за додавање на списокот за снабдување на училиштата на секој ученик. Sвори Лепак Статиците се разноврсни и можат да ја завршат работата. Sвори Лепак Стикс се исто така одлични за време на празниците. Беспрекорно ставете ги последните завршни допири на обвивката за подарок или запечатете го пликот на вашата сопствена честитка со едно лизгање од стапчето за лепак. Сите Sвори Лепак Статици се нетоксични, фото-безбедни, ACMI сертифицирани и во согласност СО ASTM D 4236. Лепилото продолжува непречено минимизирајќи го секое згрутчување или брчки. Белиот лепак правилно се врзува за различни површини; хартија фотографии картон пена одбор ткаенина стакло и многу повеќе. Силно и трајно лепило, но лесно ги мие рацете и облеката. Безбедно за деца; лепак стапчиња се НЕТОКСИЧНИ киселина слободен ACMI сертифициран и во согласност СО ASTM Д 4236. Обврзници за хартија, картон, табла за прикажување, табла од пена, ткаенина, фотографии, стакло и многу повеќе.

Останатите карактеристики

Слични понуди