• Обновено
Инктастичен Режим На Летен Одмор Песочна Плажа Вирџинија Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

Инктастичен Режим На Летен Одмор Песочна Плажа Вирџинија Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 303.84
Тековен
Во продавницата

Земете го вашиот сувенир пред вашето патување и поминете повеќе време на плажа со овие, Режим На Летен Одмор Плажа Сендбриџ, Вирџинија Мало Дете Маица со Долги Ракави. Прави совршен подарок за летен одмор за патувањето на вашиот син или ќерка на Плажата Сендбриџ! Инктастичен Режим На Летен Одмор Плажа Песочник Вирџинија Мало Дете Маица Со Долги Ракави Унисекс Црвена 5/6Т. прави совршен подарок за летен одмор за патувањето на вашиот син или ќерка на Плажата Сендбриџ!. Земете го вашиот сувенир пред вашето патување и поминете повеќе време на плажа со овие, Режим На Летен Одмор Плажа Сендбриџ, Вирџинија Мало Дете Маица со Долги Ракави. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. сонце забава песок палми jmg светло обоени темно.

Останатите карактеристики

Слични понуди