• Обновено
Инктастична Буква Л Монограм Племенски Стрелка Подарок Бебе Девојка Лигавче

Инктастична Буква Л Монограм Племенски Стрелка Подарок Бебе Девојка Лигавче

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Симпатична стрелка и срцев монограм дизајн со азбука Буква L inital На Бебешка Лигавче Нашата Бебешка Лигавче е оценета со голема удобност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Инктастична Буква Л Монограм Племенски Стрелка Бебе Лигавче Женски Розова И Црна Една Големина. Прекрасна азбучна буква л монограм На Бебешка Лигавче со племенска стрела и срца за некој чие име започнува Со Л.Нашите лигавчиња се чешлани прстенести памук. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Печатени со најдобра директна технологија за печатење облека користејќи САМО еколошко мастило, создавајќи безбедна и удобна лигавче. Нашите лигавчиња се излечени од топлина, така што лигавчињата можат да се мијат безброј пати и да не покажуваат избледување, пукање или губење на бојата. Inktastic, е семеен бизнис кој ги печати сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобро искуство на клиентите од почеток до крај. иницијали почетна симпатична подарок девојки новороденче облека доенчиња hws.

Останатите карактеристики

Слични понуди