• Обновено
Канап на бејкер, Дворови, Црвено - Бело, 1 Пакет

Канап на бејкер, Дворови, Црвено - Бело, 1 Пакет

DEN 143.84
Тековен
Во продавницата

Секој вистински пекар знае дека колачињата не се прават кога тајмерот се исклучува, па дури и кога се вадат од рерна. Завршени се кога ќе се завиткаат Со Џем Хартија Црвена И Бела Пекарска Канап! Печењето не е единственото нешто за што е добар овој канап. Оваа пекарска канап има толку многу намени, никогаш нема да останете без проекти за кои ќе ја користите. Ќе почнете да размислувате, има ли нешто што оваа лента не може да го направи? Овој канап е толку силен што не мора да се грижите дали некогаш ќе се искине под притисок. Затоа завиткајте го тој подарок, врзете го тој весник и завиткајте ја таа кутија печива! Со 109 јарди на секоја макара, има многу Канап за движење. Калемите се продаваат поединечно. Големина : 109 Дворови Боја : Црвена И Бела Количина : Се Продава Поединечно Црвена И Бела Пекарска Канап. Големина : 109 Јарди Канап/Лента. Количина : 1 Ролна (Се Продава Поединечно). Канап е тенок, но силен и има ширина од 0,08 инчи. Совршен за занаети и самостојни проекти во текот на целата година, врзување кутии и завиткување подароци! Доаѓа во повеќе бои.

Останатите карактеристики

Слични понуди