• Обновено
Грда Божиќ Женски Кошула Дизајн-Гангста Обвивка Подарок Завиткување Присутни Смешни Божиќ Кошула

Грда Божиќ Женски Кошула Дизајн-Гангста Обвивка Подарок Завиткување Присутни Смешни Божиќ Кошула

DEN 479.20
Тековен
Во продавницата

Совршена Смешна Божиќна Женска Маица. Нашите маици се испечатени на премиум 100% памук. Овој смешен дизајн ќе ги смее сите ваши пријатели и семејство на вашиот следен специјален настан. Тоа е совршен подарок за вашите пријатели, семејство, па дури и за себе на роденден, Божиќ или во која било пригода. За маичката : ние користиме маици Од Овошје на Разбојот. Стилот Е Женска Маица Со Дрес Од Дрес На Екипажот. Женска Маичка, изработена од мек, природен памук со квалитетни карактеристики за долгогодишно секојдневно носење. Забелешка : во случај на проблеми со акциите со овој бренд, можеме да замениме сличен или поквалитетен бренд за вашата нарачка.Смешна Божиќна Женска Маица. 4,7 мл, 100% претходно намален памук што се чувствува спектакуларно!Капа ракави. Странично споени.Шиење со двојна игла на предното деколте.Двојна игла зашиени ракави и долниот раб.Солза-далеку етикета. Грда Божиќ Женски Кошула Дизајн - Гангста Обвивка Подарок Завиткување Присутни Смешни Божиќ Кошула.

Останатите карактеристики

Слични понуди