• Обновено
Отвок Женски Обични Лабави Ленти Точка Крпеница V-Вратот Краток Ракав Фустан

Отвок Женски Обични Лабави Ленти Точка Крпеница V-Вратот Краток Ракав Фустан

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаОтвок!. Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!. Пол : Жени. Стил : Секојдневен, Моден, Секси. Сезона : Пролет, Лето,Fall, Зима. Нега на облека : Рачно Миење одделно во ладна вода. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. Материјалот е лесен, течен, мек и растеглив. Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен. Погоден е за секојдневно носење во пролет, лето и aut. Појавување : добро изгледа и со чизми, како и со станови или сандали. Нема проблем да се облекуваат еднаш во некое време. Нула жали!. Совршен фустан за секојдневен, работа, одмор, надвор, дома, свадба, забава, одмор, улична облека, секојдневен живот. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Останатите карактеристики

Слични понуди