• Обновено
Извртени Петц - Бебиња Мачиња И Еднорози Колекционерска Нараквица Поставена За Деца

Извртени Петц - Бебиња Мачиња И Еднорози Колекционерска Нараквица Поставена За Деца

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Изврти ги! Носете ги! Однеси ги каде и да одиш! Извртени Петз се сјајните нараквици што ги носите и се трансформираат со пресврт! Овој глам сет вклучува : четири Извртени Петз Бебиња изработени од блескави скапоцени камења; сладок шарм; и пенлива футрола за накит! За да креирате нараквица, поврзете ги двете Бебиња заедно и прицврстете го вашиот шарм. Исто така, имате прекрасна нараквица за носење со која било облека! За да ги оживеете вашите преслатки животни, извртувајте ја нараквицата во кученце, писе, панда или дури и еднорог! Кога не носите накит или играте со вашите миленици, чувајте ги безбедни во куќиштето за накит во форма на скапоцен камен. Со капак со сјај и луксузен ентериер, овој случај е стилски начин за чување на Вашиот Извртен Петз. Соберете ги сите 24 и создадете нараквици, додатоци за ранци и многу повеќе! Истражете ги сите шармантни можности на Извртениот Пец! Извртени Петц се бежеелед петц кои се трансформираат во светкави нараквици! Можете дури и да креирате ѓердани, додатоци за ранци и да ги носите со вас во движење!Поврзете две Извртени Бебиња Од Петз заедно и создадете нараквица што трепери! За да се трансформира од нараквица до симпатично животно, едноставно пресврт!Овој сјаен комплет вклучува симпатичен шарм и футрола за накит во форма на скапоцен камен! Прилагодете ја вашата нараквица со шармот и чувајте ги вашите скапоцени камења безбедни во луксузната кутија.Пресврт Пец се за деца на возраст од 4+години. Со 24 за собирање, можете да ги усвоите сите!Вклучува : 4 Извртени Петз Бебиња, 1 Шарм, 1 Скапоцен Камен, 1 Колекционерски Водич Предупредување : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ - Мали делови. Не за деца под 3 години.

Останатите карактеристики

Слични понуди